איך הכל התחיל

כשהייתי בת 20 ההורים שלי התגרשו. אמא שלי בחרה לוותר על מזונות ואני לקחתי על עצמי את ההתחייבות לעזור לה כדי שהיא תהיה רגועה וכדי שתהיה הכנסה כספית נוספת בבית.

באותה תקופה נולד אצלי חזון להקים מרכז לנשים שבו הן תקבלנה כלים לחיות את החיים שהן רוצות באופן הכי טוב עבורן. עברו כ-22 שנים בהן עברתי חוויות אישיות ועסקיות בעצמי וגם עזרתי לעסקים אחרים.

כל חלום גדול מתחיל בצעדים קטנים, ובסוף 2019 החלטתי לחזור לחלום ההוא ולהתמקד בעבודה עם בעלות עסקים, כאלו שדרך המימוש העצמי שלהן כעצמאיות מרגישות מוגשמות ומשפיעות לטובה על המעגלים הקרובים והרחוקים שלהן.

מה הבידול שלי?

במשך שנתיים היינו נוודים דיגיטליים. עבדנו מכל מקום בו יש רשת תקשורת ובלי מגורי קבע. בתקופה הזו יותר מתמיד למדתי לפתח יצירתיות, גמישות מחשבתית ואורך רוח לשינויים ותהליכים.התמודדתי עם חוסר ודאות ויציאה מהשגרה באופן קבוע, והיום אני יודעת לייצר בטחון וודאות. אני חיה בחירה מודעת של יציאה מתבניות הרגילות ותמיד מוצאת את הדרך אישית שלי.

הבידול שלי הוא בניית מציאות אישית ועסקית רצויה דרך התמודדות עם פחדים, שבירת מחסומים ויציאה מתבניות.

איך זה עובד?

את ואני עוברות מסע ביחד ליצירת שינוי, בניית נוכחות דיגיטלית יציבה וברורה, זיהוי עוגנים בעסק שלך ובניית חדשים.
אנחנו נפגשות פיזית או אונליין להיכרות והבנת הקיים בעסק. בהתאם לחלומות שלך, רצונות והמצב הקיים, אנחנו בונות תוכנית עסקית שיווקית לטווח קצר כדי לייצר תוצאות מיידיות.

איזו מלווה עסקית אני?

כזו שתאתגר אותך, לא תמיד זה יהיה לך נוח. אני אשאל שאלות ואעזור לכן לחפש תשובות. אני אאמין ביכולות שלך ובכישורים. אני אדחף אותך ואניע לפעולות, כאלו שתעזורנה לך להתקדם בבטחה. אני אעזור לך לחשוב אחרת. אנחנו נזהה את הקופסה ונלמד לצאת ממנה. את תסתכלי על העסק בעיניים חדשות. אנחנו ננסה דברים וכנראה שלא כולם יעבדו. בניסיון השני זה כבר ייראה אחרת. לך יהיו את הכלים והאומץ. אנחנו נעבור דרך פחדים וחסמים, יד ביד, יחד. אנחנו נייצר לך שקט. את תלמדי לאחוז ביציבות גם בתקופות של חוסר וודאות.
על נועה
נועה ענתבי-גלילי פורטרט

נועה ענתבי-גלילי

יזמית ובעלת עסק. בעלת ניסיון של כ-20 שנים במגוון תפקידים בעיקר ניהוליים בעולם הנדל״ן, שיווק והתפתחות אישית. מלווה בתחום השיווק ובניית נכסים דיגיטליים. יוצרת תוכן ומראיינת, מרצה ומעבירה סדנאות. אוהבת דיגיטל, גאדג׳טים ואנשים.

במשך כ-7 שנים הייתי פרילנסרית וחלק מהצוות של פרויקט x ורוברט שמין. עברתי בכל התפקידים האפשריים החל מאדמינסטרציה פשוטה, צילום וידאו וסטילס, עריכת סרטונים, שידור וובינרים ביחד עם רוברט שמין וצוות ההדרכה, בניית דפי נחיתה, הזנת תכנים, ניהול סושאיל מדיה, לוגיסטיקה, הפקה וארגון אירועים שונים, כתיבת תוכן ותרגום, מכירות, שיווק, ניהול צוות מכירות ויועצי לימודים, בניית פרוייקטים קצרים יעודיים, הקמה וניהול שלהם, ניהול הקהילה. היו גם תקופות שעשיתי כמה דברים בו זמנית.

אני עובדת על מערכות מרובות כמו: וורדפרס, רב מסר/mailchimp, קארדקום, לייטרום, FilmoraGo, CANVA, גוגל דרייב ועוד ועוד.

אני כותבת המון ובעבר ניהלתי וערכתי מגזין אינטרנטי במשך כ-4 שנים.אני מראיינת בנשמה, אוהבת ללמוד ולחקור, ולכן לקחתי קורסים שונים בחיים של דברים שמעניינים אותי (והם מגוונים) כמו למשל – איפור מקצועי, ניהול נדל״ן עסקי ואפילו שדרי ספורט (פעם חשבתי שאני אהיה על הקווים אבל מזמן הבנתי שאני מאלו שיוצרים אותם).

שנדבר ונתחיל להניע את העסק שלך?