איך לנטרל אנרגיה שלילית

אני בוחרת לנטרל אנרגיה שלילית על ידי העצמת החיובית ולכן אני שמה זרקור על משהו אחר – על הניצוץ האישי.

אני שמה לכם כאן את עיקרי הדברים שתירגמתי מתוך הרצאה של סיימון סינק.

5 כללים בדרך למציאת הניצוץ שלך

1. חפשי את הדברים שאת רוצה

את יכולה לשבור את החוקים אבל את לא יכולה להפריע לאחרים לקבל את מה שהם רוצים. את לא חייבת לחכות בתור כדי לקבל את מה שאת רוצה, את רק לא יכולה למנוע מאחרים את מה שהם רוצים. ותזכרי, תהיינה השלכות לזה שאת רואה רק את מה שאת רוצה.

2. קחי אחריות על המעשים שלך

את יכולה לקחת את כל הקרדיט על הדברים הנפלאים שעשית בתנאי שאת לוקחת אחריות גם על הדברים שעשית לא נכון. זו חייבת להיות משוואה מאוזנת.

נועה ענתבי-גלילי נוודת דיגיטלית קאן

3. תדאגי גם לאחרים

העולם הזה הוא מקום מאוד מורכב ואנחנו כאן עם אנשים אחרים כדי שנוכל להיעזר ולעזור אחד לשני. תתרגלי עזרה לאחר, תתרגלי בקשת עזרה – אלו מיומנויות שתעזורנה לך לצלוח כל דבר שיקרה בדרך.

להגיד ״אני לא יודעת מה לעשות״, ״אני פוחדת״, ״אני לא יודעת איך להתמודד עם זה״ – זו לא חולשה. זו עוצמה אמיתית. את תגלי שהרבה אנשים שאוהבים אותך ירוצו לעזור לכם. אבל זה יקרה רק כשאת תתחילי לדאוג להם קודם.

4. החזיקי את דעתך אחרונה

כשאת באה ומיד אומרת את מה שאת חושבת מבלי לתת הזדמנות לאחרים לדבר, את מפסידה את ההזדמנות לשמוע דברים שאולי לא חשבת עליהם ואת ההזדמנות לתת לאדם אחר להתבטא.

כשאת נותנת לאחרים לדבר קודם, הם מרגישים ששמעו אותם ושהם תרמו משהו. בנוסף, את זוכה לשמוע את כל הדעות האחרות לפני שאת מביעה את דעתך. את צריכה לנסות להבין למה הם אומרים את מה שהם אומרים ולא רק לשמוע מה הם אומרים.

5. תזכרי - צניעות והוקרת תודה

ביום שתשיגי את הפרסום שאת רוצה, את הכסף, את המוניטין – אחרים יתחילו להתייחס אליך אחרת. הם ייתנו לך דברים בלי שתבקשי.

אבל תזכרי שהדברים האלו לא נועדו בשבילך כאדם אלא לתפקיד שאת מחזיקה בו. תזכרי להיות צנועה ולזכור בהודיה את הדברים האלו. הם יכולים להיגמר אולי, חלקם בוודאות.

3 כלים להחלפת אנרגיה שלילית בחיובית

ב-2015, עוד לפני שידעתי לצלם ולערוך, העליתי את הסרטון הזה ובו כלים ממשיים שיעזרו לך לעבור ממוד של אנרגיה שלילית לחיובית.
כמה דקות בהן תקבלי שלושה כלים מועילים, שעזרו לי מאוד בתקופות שונות בחיים. אז תניחי רגע את הטלפון בצד ושתפי אותי אחרי הצפייה איך את הולכת להשתמש בהם בחיים שלך.

אהבתן את המאמר? מוזמנות לשתף...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp